Branża wystawiennicza rządzi się swoimi prawami! Na stoisku targowym nie może zabraknąć kilku podstawowych mebli. Wśród nich znajdują się stoliki kawowe, chokery, komfortowe sofy oraz lady targowe. To właśnie przy nich nawiązujemy pierwsze kontakty. To pierwsze miejsce spotkania z klienta z przedsiębiorcą. Dlatego tak ważne jest, aby lady targowe były dość szerokie i wygodne, tak aby swobodnie można było porozmawiać, a także zanotować najważniejsze informacje. Dopiero potem, gdy rozmowa przeradza się w chęć nawiązania współpracy, przedsiębiorca zaprasza klienta do stolika, aby wspólnie napić się kawy. Gdzie szukać profesjonalnych mebli modułowych? Czy trzeba je od razu kupować? Czy wynajem wchodzi w grę?

Lady targowe można wynająć w atrakcyjnej cenie. Znajdziecie w bogatej ofercie Movement. To firma z tradycją i wielkim doświadczeniem. Tworzy ją zespół profesjonalistów i pasjonatów, którzy nieustannie zdobywają wiedzę, szkolą się i podążają za trendami w branży wystawienniczej. Decydując się na współpracę z Movement możecie liczyć na fachowe doradztwo, pomoc na każdym etapie współpracy, realizację innowacyjnego projektu stoiska, które przyciągnie uwagę klientów oraz konkurencyjne stawki. Co ważne, meble modułowe z łatwością dopasujecie do swoich indywidualnych preferencji, możliwości finansowych, estetyki i stylu, w jakim, na przykład wykonane zostały logotypy i materiały promocyjne. Dzięki temu wszystkie elementy ze sobą współgrają.

Lady recepcyjne – wizytówka twojego stoiska

Lady targowe na movement.pl są dostepne w wielu kształtach i rozmiarach. na ladzie targowej najczęściej umieszcza się logotyp firmy lub jej znak rozpoznawczy. Przedsiębiorcy decydują się także na grafikę lub napis, tak aby przyciągnąć uwagę klienta. Warto dodać, że wewnętrzna część lad targowych posiada przestronne półki, na których wystawcy mogą przechowywać gadżety, dokumenty, katalogi i inne materiały reklamowe. Ponadto niektóre modele zostały wyposażone w nowoczesne oświetlenie LED, które dodatkowo podkreśla grafikę, napis lub logotyp.