Stoiska, systemy i meble wystawiennicze od lat niezmiennie cieszą się bardzo dużą popularnością wśród wielu branż. Najczęściej swoje zastosowanie znajdują podczas wystaw, targów, kiermaszów i targów. Co więcej, tego typu meble i stoiska można spotkać także na uczelniach wyższych, salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Jeżeli jesteś zainteresowany produktami, takimi jak mównica multimedialna, kanapy, fotele sofy, stoły cateringowe i inne, sprawdź koniecznie ofertę Movement. Firma od lat oferuje najwyższej jakości usługi i produkty. A grono zadowolonych klientów nieustannie się powiększa.

Mównica multimedialna – zastosowanie

Mównica multimedialna doskonale sprawdzi się podczas wykładów, wieców i spotkań autorskich. Na movement.pl znajdziesz podukty o solidnej, drewnianej zabudowie, które idealnie spełnią swoje zadania podczas organizacji spotkań z wykładowcą, czy innym gościem specjalnym. Mównica multimedialna wyróżnia się stabilnością oraz minimalistycznym, lecz eleganckim designem. Uniwersalny, biały kolor świetnie można dopasować z wystrojem wnętrz. Pewnie zastanawiasz się, co tak naprawdę obejmuje umowa wynajmu? Mównicę wyposażono w dwa bardzo wysokiej jakości mikrofony oraz gosseneck. Dzięki temu dźwięk jest bardzo wyraźny i słyszą go uczestnicy spotkania, którzy zasiedli w ostatnich rzędach. Wyciągany stopień z podwyższeniem można wysunąć w każdym momencie. Przyda się w przypadku niższych prelegentów.

Wynajem barów na imprezy

Firma movement oferuje także wynajem barów! Przyznasz, że to niesamowita atrakcja, która urozmaici każdą imprezę. Doskonale sprawdzi się na przyjęciu weselnym, chrzcinach, jubileuszach i urodzinach. Bary mobilne są idealnym rozwiązaniem, jeśli myślisz o imprezie w stylu szwedzkiego stołu, wtedy, gdy nie chcesz, aby goście siedzieli w jednym miejscu przy stole. Z pomocą firmy Movement bary mobilne ustawisz w najlepszych miejscach, tak aby pozostawić wolna przestrzeń do swobdonego przemieszania się.